SDR10EZPD1802
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD1802
SDR10EZPD1802
Nsx:
Mô tả:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 18,000 Ohm