CS10M-24N-1-A
Advanced Energy / Excelsys
324-CS10M-24N-1-A
CS10M-24N-1-A
Nsx:
Mô tả:
Power Supplies - DIN Rail Mount 1000W, 24V Fanless Medical, IEC Plug, Low leakage, 12V Aux