CA25C2502PNR
CTS Electronic Components
774-CA25C2502PNR
CA25C2502PNR
Nsx:
Mô tả:
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 25.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel