CA32C10005IMR
CTS Electronic Components
774-CA32C10005IMR
CA32C10005IMR
Nsx:
Mô tả:
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 100.0000MHz, +1.8V, Stab 25ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel