CA70L16004INT
CTS Electronic Components
774-CA70L16004INT
CA70L16004INT
Nsx:
Mô tả:
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVDS Clock, 160.0000MHz, +2.5V, Stab 30ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel