0805HT-R33TJRC
Coilcraft
994-0805HT-R33TJRC
0805HT-R33TJRC
Nsx:
Mô tả:
RF Inductors - SMD RF chip inductor
Mô hình ECAD:
Sẵn có
Tồn kho:
Không Lưu kho
Thời gian sản xuất của nhà máy:
9 Tuần Thời gian sản xuất tại nhà máy dự kiến.
Tối thiểu: 1   Nhiều: 1
Đơn giá:
Thành tiền:
Dự kiến Thuế quan:
Đóng gói:
Toàn bộ Cuộn (Đơn hàng theo bội số của 2000)
Số lượng Đơn giá
Thành tiền
Cut Tape / MouseReel™
Các sản phẩm tương tự
Đặc tính Sản phẩm Thuộc tính giá trị Chọn thuộc tính
Coilcraft
Danh mục Sản phẩm: Cuộn cảm RF - SMD
RoHS:
0805HT
Reel
Cut Tape
MouseReel
Nhãn hiệu: Coilcraft
Quốc gia Hội nghị: Not Available
Quốc gia phân phối: Not Available
Quốc gia xuất xứ: CN
Kiểu gắn: PCB Mount
Loại sản phẩm: RF Inductors - Leaded
Số lượng Kiện Gốc: 2000
Kiểu chấm dứt: SMD/SMT
Đã tìm thấy các sản phẩm:
Để hiển thị sản phẩm tương tự, hãy chọn ít nhất một ô
Chọn ít nhất một hộp kiểm ở trên để hiển thị các sản phẩm tương tự trong danh mục này.
Các thuộc tính đã chọn: 0
Chức năng này cần phải bật JavaScript.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
RF Magnetics
Coilcraft RF Magnetics are a broad range of high-performance, surface-mount RF Magnetic components. These RF Magnetics include high-Q/tight-tolerance ceramic-core and high-inductance ferrite-core chip inductors as small as 0201 (0603) size; ultra-high Q, high current, non-magnetic air core inductors; bias/broadband inductors and chokes; broadband RF transformers; and RFID transponder coils. Coilcraft also offers fixed and tunable through-hole inductors. The components range in inductance from 500pH to 14.8mH with maximum DC currents from 30mA to 13.4A.
0805HT Low Profile Chip Inductors
Coilcraft 0805HT Low Profile Chip Inductors feature a 0.035″ profile, wirewound ceramic construction with tight tolerances (1%, 2%, and 5%), exceptional Q, and high SRF values. The 0805HT inductors span a 1.8nH to 500nH inductance range from 50MHz to 250MHz within a -40°C to +125°C operating temperature range.
0805 (2012) Chip Inductors
Coilcraft 0805 (2012) Chip Inductors feature high Q, high current, and low-profile options. These devices feature a wide range of inductance values, from as low as 1.8nh to as high as 330µh. Coilcraft 0805 (2012) Chip Inductors include profiles as low as 0.035" and offer ferrite construction and heavy gauge wire for high current handling.
SM Ceramic Core Inductors
Coilcraft SM Ceramic Core Inductors are available in sizes as small as 0201 (0603) and inductance values ranging from 0.5 to 33,000nH. Coilcraft ceramic-core chip inductors offer exceptionally high SRFs, high Q and tight inductance tolerances – many as tight as 1% with just a small premium.