2220Y5000472JFT
Knowles Syfer
843-2220Y5000472JFT
2220Y5000472JFT
Nsx:
Mô tả:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500 VDC 4700 pF - 55 C+ 125 C 5 % C0G (NP0)
4700 pF
500 VDC
C0G (NP0)
5 %
2220
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)