2225J0630121JFT
Knowles Syfer
843-2225J0630121JFT
2225J0630121JFT
Nsx:
Mô tả:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63 VDC 120 pF - 55 C+ 125 C 5 % C0G (NP0)
120 pF
63 VDC
C0G (NP0)
5 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)