2225J2000221FFT
Knowles Syfer
843-2225J2000221FFT
2225J2000221FFT
Nsx:
Mô tả:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 220 pF - 55 C+ 125 C 1 % C0G (NP0)
220 pF
200 VDC
C0G (NP0)
1 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)