ERZ-E11F561
Panasonic
667-ERZ-E11F561
ERZ-E11F561
Nsx:
Mô tả:
Varistors ERZ-E 11mm 560V T&R ZNR Surge Absorber
Mô hình ECAD:
Sẵn có
Tồn kho:
Không Có sẵn
Các sản phẩm tương tự
Đặc tính Sản phẩm Thuộc tính giá trị Chọn thuộc tính
Panasonic
Danh mục Sản phẩm: Điện trở biến thiên
RoHS:
ERZ-E10
MOVs
PCB Mount
Radial
350 VAC
450 VDC
560 V
930 V
13 mm
6 kA
190 J
310 pF
- 40 C
+ 85 C
Reel
Nhãn hiệu: Panasonic
Quốc gia Hội nghị: Not Available
Quốc gia phân phối: Not Available
Quốc gia xuất xứ: ID
Bước đầu dây: 7.5 mm
Loại sản phẩm: Varistors
Số lượng Kiện Gốc: 1000
Danh mục phụ: Varistors
Thương hiệu: ZNR
Chiều rộng: 7.2 mm
Đơn vị Khối lượng: 2 g
Đã tìm thấy các sản phẩm:
Để hiển thị sản phẩm tương tự, hãy chọn ít nhất một ô
Chọn ít nhất một hộp kiểm ở trên để hiển thị các sản phẩm tương tự trong danh mục này.
Các thuộc tính đã chọn: 0
Chức năng này cần phải bật JavaScript.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ERZ-E ZNR® Transient/Surge Absorbers (MOVs)
Panasonic ERZ-E Series ZNR® Transient/Surge Absorber product line (Metal Oxide Varistors) consists of devices used to protect electronic equipment against voltage surges and save board space and cost. The ERZ-E Series ZNR Transient/Surge Absorbers include smaller sizes 5mm (ERZ-E5), 7mm (ERZ-E7), 8mm (ERZ-E8), 11mm (ERZ-E11), and 14mm (ERZ-E14) that deliver the same outstanding ZNR performance as their larger 20mm counterparts. Features of ERZ-E14 Series ZNR Transient/Surge Absorbers include exceptional ability to withstand surge current in a compact size, energy handling capability, voltage range from 200V to 1100V, compliance to UL and VDE standards, and RoHS compliance. The ERZ-E14 Series is also a drop-in replacement for Panasonic's ERZ-V20Dxx series parts. Applications for the ERZ-E Series include lighting control, smart meters, solar inverters, appliances, consumer electronics, and communication equipment.
Panasonic ERZ-E ZNR®Surge Absorbers - EXPANSION
NEW! Panasonic has expanded the ERZ-E Series ZNR® Transient/Surge Absorber product line with smaller sizes that deliver the same current and voltage ratings as the larger versions.  New sizes available include 5mm (ERZ-E5 series), 7mm (ERZ-E7 series), 8mm (ERZ-E8 series), and 11mm (ERZ-E11 series).
Panasonic Electronic Components' ERZ-E14 ZNR® Transient/Surge Absorber Series (Metal Oxide Varistors) is the newest addition to the ZNR® product line that consists of devices used to protect electronic equipment against voltage surges and save board space and cost. The ERZ-E14 Series ZNR® Transient/Surge Absorber from Panasonic Electronic Components offers the same outstanding ZNR® performance as its 20mm counterparts, but in a smaller 14mm size. Features of ERZ-E14 Series ZNR® Transient/Surge Absorbers include exceptional ability to withstand surge current in a compact size, energy handling capability, voltage range from 200V to 1100V, compliance to UL and VDE standards, and RoHS compliance. The ERZ-E14 Series is also a drop-in replacement for Panasonic's ERZ-V20Dxx series parts.