RNCE0603DTC21R5
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC21R5
RNCE0603DTC21R5
Nsx:
Mô tả:
Thin Film Resistors - SMD 21.5Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability