RNCE1206DTC412R
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC412R
RNCE1206DTC412R
Nsx:
Mô tả:
Thin Film Resistors - SMD 412Ohms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability