TNPW0201620RBEED
Vishay
71-TNPW0201620RBEED
TNPW0201620RBEED
Nsx:
Mô tả:
Thin Film Resistors - SMD 620ohms .1% 25ppm
Mô hình ECAD:
Có hàng: 4,957
Tồn kho:
4,957 Có thể Giao hàng Ngay
Thời gian sản xuất của nhà máy:
22 Tuần Thời gian sản xuất tại nhà máy dự kiến để có số lượng lớn hơn mức hiển thị.
Tối thiểu: 1   Nhiều: 1
Đơn giá:
Thành tiền:
Dự kiến Thuế quan:
Đóng gói:
Toàn bộ Cuộn (Đơn hàng theo bội số của 10000)
Số lượng Đơn giá
Thành tiền
Cut Tape / MouseReel™
Đặc tính Sản phẩm Thuộc tính giá trị Chọn thuộc tính
Vishay
Danh mục Sản phẩm: Điện trở màng mỏng - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
TNPW e3
620 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0201
- 55 C
+ 155 C
75 mW
25 V
Nhãn hiệu: Vishay
Quốc gia Hội nghị: Not Available
Quốc gia phân phối: Not Available
Quốc gia xuất xứ: DE
Kiểu gắn: PCB Mount
Loại sản phẩm: Thin Film Resistors
Số lượng Kiện Gốc: 10000
Danh mục phụ: Resistors
Công nghệ: Thin Film
Đơn vị Khối lượng: 0.170 mg
Đã tìm thấy các sản phẩm:
Để hiển thị sản phẩm tương tự, hãy chọn ít nhất một ô
Chọn ít nhất một hộp kiểm ở trên để hiển thị các sản phẩm tương tự trong danh mục này.
Các thuộc tính đã chọn: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
TNPW e3 Thin-Film Flat Chip Resistors
Vishay / Dale TNPW e3 Thin-Film Flat Chip Resistors are ideal for electronics where reliability and stability are required. These devices are AEC-Q200 qualified and have verified sulfur resistance, according to ASTM B 809. The resistors provide superior moisture resistivity and overall stability in all environments. Vishay / Dale TNPW e3 Thin-Film Flat Chip Resistors offer 1Ω to 2MΩ resistance, 25V to 200V voltage rating, and an operating temperature range of -55°C to +125°C or +155°C. Typical applications include automotive, industrial, test and measuring, and medical equipment.
48V DC/DC Converters
Vishay 48V DC/DC Converters are used in the products that need to remain 12V battery load while 48V battery is used in the vehicles. These converters can bring down 48V-12V, so the converter is a significant application for future cars. Different topologies are made possible with these devices like multiphase coupled and non-coupled inductors. Vishay offers a broad portfolio of solutions with standard devices like MOSFETs, diodes, resistors, capacitors, inductors, and customized magnetic solutions.
TNPW Series High Stability Film Chip Resistors
Vishay Dale TNPW High Stability Thin Film SMD Chip Resistors are the perfect choice for most applications where reliability and stability are of major concern. The resistors are available in 0402 to 1210 case sizes and feature a metal film layer on high quality ceramic with a protective top coat that gives superior moisture resistivity (85ºC / 85% RH). The TNPW Resistors are AEC-Q200 qualified and sulfur resistant according to ASTM B809. They offer excellent overall stability at different environmental conditions ≤ 0.05% (1000 h rated power at 70ºC), and low temperature coefficient and tight tolerances (down to ±0.1%; ±10 ppm/K). The Vishay / Dale TNPW High Stability Thin Film Chip Resistors are ideal for telecommunications, industrial, medical equipment, high-end computer, and audio/video electronics.