SDI90-48-U-P5
CUI Inc.
490-SDI90-48-U-P5
SDI90-48-U-P5
Nsx:
Mô tả:
Desktop AC Adapters The factory is currently not accepting orders for this product.
Tuổi thọ:
Xác nhận Tình trạng với Nhà máy:
Mô hình ECAD:
Có hàng: 176
Tồn kho:
176 Có thể Giao hàng Ngay
Thời gian sản xuất của nhà máy:
16 Tuần Thời gian sản xuất tại nhà máy dự kiến để có số lượng lớn hơn mức hiển thị.
Số lượng lớn hơn 176 sẽ phải tuân thủ các yêu cầu đặt hàng tối thiểu.
Thời gian giao hàng lâu được báo cáo trên sản phẩm này.
Tối thiểu: 1   Nhiều: 1
Thành tiền
504 Báo giá
Đặc tính Sản phẩm Thuộc tính giá trị Chọn thuộc tính
CUI Inc.
Danh mục Sản phẩm: Bộ đổi nguồn AC máy tính để bàn
RoHS:
Required
Universal
90 VAC to 264 VAC
1 Output
90 W
48 VDC
1.88 A
Industrial
Barrel Connector
2.1 mm Barrel Plug (2.1x5.5)
1.5 m
Level VI
SDI90-U
Loại ổ cắm AC: C14
Nhãn hiệu: CUI Inc.
Tuân thủ: PSE
Quốc gia Hội nghị: Not Available
Quốc gia phân phối: Not Available
Quốc gia xuất xứ: CN
Kiểu gắn: Desktop
Đóng gói: Bulk
Loại sản phẩm: Desktop AC Adapters
Số lượng Kiện Gốc: 24
Danh mục phụ: AC-DC Power Supply
Mã Bí danh: 036-5101R
Đơn vị Khối lượng: 460 g
Đã tìm thấy các sản phẩm:
Để hiển thị sản phẩm tương tự, hãy chọn ít nhất một ô
Chọn ít nhất một hộp kiểm ở trên để hiển thị các sản phẩm tương tự trong danh mục này.
Các thuộc tính đã chọn: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
SDI Power Supplies
CUI Inc SDI Power Supplies are 12W to 120W desktop AC-DC power supplies that are designed to meet the latest Level VI efficiency standards. This standard aims to lower the amount of power consumed when the end application is not in use or is no longer connected to the system. The SDI power supplies feature active power factor correction, a range of safety approvals, and <0.21W no-load power consumption.
Level VI Power Supplies
CUI Inc Level VI External AC-DC Power Adapters meet the more stringent average efficiency and no-load power requirements that fulfill Level VI efficiency standards. The Level VI power supplies feature a wide universal input range across 5W to 36W power range and offer a full suite of safety approvals.
SDI90 AC-DC Power Supplies
CUI Inc SDI90 AC-DC Power Supplies offer 90W power, single regulated outputs, and <0.21W no-load power consumption. The CUI Inc SDI90 series operates at a 90VAC to 264VAC universal input voltage range. Protections include overvoltage (OVP) and short-circuit (SCP). These power supplies meet DoE Level VI and CoC Tier 2 efficiency standards.